WAGGGS
Відзнака за Гайдинг!
[30.09.2010]

Відзнака за Гайдинг!

29 вересня 2010 року відбулось традиційне нагородження лауреатів премії "За прагнення до милосердя", заснованої тижневиком «Дзеркало тижня» та клубом «Співуча родина».

Одним з лауреатів премії стала Анна Притиск, виконавчий директор Асоціації гайдів України.

У словах вдячності за таку почесну нагороду Анна промовила: «Я вважаю це визнанням не мене особисто, а визнанням важливості тієї справи, якій я присвячую своє життя. Вже 10 років я прикладаю усі зусилля для розвитку гайдівського руху в Україні, оскільки це справа, в яку я вірю і яку дуже люблю. І я вперше отримую за це нагороду, яка підтверджує мої власні переконання. Дякую!»

Премія "За прагнення до милосердя" вручається вже 15 років, її лауреатами в різні роки були лікарі, журналісти, студенти-волонтери, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу: Микола Подрезан, активіст руху інвалідів; Борис Литвак, лікар-реабілітолог з Одеси; родина Каленських-Горєлкиних, які створили два дитячих будинки сімейного типу; Любов Гур’єва, керівник Кримського фонду соціального захисту та допомоги; Тетяна Журавель з центру «Волонтер»;

Нагородження відбувалось за традицією напередодні дня Віри, Надії, Любові, який відзначається 30 вересня.

Цей вечір також був відкриттям 17-го творчого сезону клубу «Співуча родина», і звичайно ж супроводжувався чудовим концертом. Детальніше про подію можна прочитати на сайті http://www.zn.ua/3000/3680/70548/.

Діяльність клубу відбувається завдяки його незмінному керівнику - Лактіоновій Галині Михайлівні, доктору педагогічних наук, заслуженому працівнику освіти України, старшому науковому співробітнику Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих АПН України.

Премію Анні Притиск вручала Безпалько Ольга Володимирівна, директор Інституту психології та соціальної педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор.