WAGGGS
Літній табір Guide to the Galaxy
[21.03.2017]

Літній табір Guide to the Galaxy

Запрошуємо всіх, хто любить пригоди на природі, у літній табір 

Guide to the Galaxy

ЩО: наметовий табір на космічно-екологічну тематику у кращих традиціях скаутсько-гайдівських таборів

ДЕ: Куликівський район, Чернігівська обл., на березі річки Десна

КОЛИ: з 2 по 8 липня 2017 року

УЧАСНИКИ: Основна цільова група - дівчата і хлопці від 10 до 18 років, але також ми запрошуємо волонтерів від 18 років, які допомагатимуть із проведенням активітетів, ігор, приготуванням їжі та з іншими завданнями, а також лідерів від 18 років, які будуть супроводжувати та опікуватися дітлахами упродовж усього табору.

Заявки від учасниць віком менше 10 років розглядаються окремо для кожної кандидатури особисто лідером групи та осередку.

У ПРОГРАМІ ТАБОРУ: Основою Guide to the Galaxy є активітети— короткі заняття, тренінги, бесіди у ігровій формі, впродовж яких учасники зможуть опанувати нові корисні навички (апсайклінг, моделювання, піонерінг), розвинути свої творчі здібності (крафти з природних матеріалів, малювання, музика, дизайн), поспілкуватися із учасниками та гостями табору із всієї України та з інших країн, проявити свої лідерські здібності, продемонструвати логіку та ерудицію, показати свою фізичну підготовку (численні настільні, рухливі, інтелектуальні ігри, квести, походи). У вільний час в учасників буде можливість по-справжньому відпочити - насолодитися звуками лісу, поплавати у річці, по фотографувати природу, попрактикувати йогу у тиші і спокою, зробити природні спа-процедури. Вечірні програми також будуть різноманітними— від шумних вечірок із танцями та піснями до романтичних переглядів фільмів під зірками біля вогнища та обговорення того, що подивилися за кружкою какао.

ХАРЧУВАННЯ: Учасники із допомогою волонтерів готуватимуть їжу на вогнищі — у меню широкий асортимент від традиційної печеної картоплі з куркою до піци та тортиків

ДОДАТКОВА ПРОГРАМА: Після закінчення табору 8 липня оргкомітет табору може допомогти вашій групі в організації екскурсії у Чернігові. Необхідність в допомозі вказуйте в заявці.

КОЖЕН УЧАСНИК МАЄ БУТИ ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ (самостійно або за допомогою лідерів групи): спальним мішком , карематом (килимком під спальник), ліхтариком, КЛМН (кружка, ложка, миска, ніж), особистими речами (детальний перелік буде надано додатково).

ЗАБЕЗПЕЧУЄТЬСЯ ОРГАНІЗАТОРАМИ: медпункт, спортивний інвентар, канцелярське приладдя та господарське та інше обладнання для реалізації програми табору.

КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ: З будь-якими запитаннями звертайтеся на participation.agu@gmail.com

Guide to the Galaxy у соціальних мережах: 

www.facebook.com/events/1861078500794522/

www.vk.com/jamboree2017

Вартість участі у таборі та процедура оплати 

Як зареєструватися