WAGGGS
Членська картка Асоціації гайдів України
[24.11.2015]

Членська картка Асоціації гайдів України

Членська картка Асоціації гайдів України – це ключик до чудового світу гайдингу! Вона робить свою власницю офіційним членом Асоціації та дає можливість отримувати усі привілеї та бонуси, що пропонує гайдинг в Україні та у світі. Зокрема, власниця картки:

  • має переважне право брати участь у заходах АГУ, ВАДГДС та у більшості заходів Пласту та ВОСР
  • має право претендувати на отримання грантів, знижок та інших бонусів, які передбачені тою чи іншою програмою або заходом (окремі умови дивись для кожного конкретного заходу)
  • отримує спеціальні знижки і пільги на товари та послуги компаній зі всього світу, які передбачені для членів гайдівський та скаутських національних організації (список компаній, що надають знижки постійно розширюється)
  • може отримати різного виду допомогу від АГУ, в т.ч. візову підтримку, консультаційну підтримку у сфері освітніх програм, міжнародних культурних обмінів, співпраці з НГО різних країн світу
  • має право отримати рекомендаційні листи від Асоціації гайдів України
  • має можливість претендувати на вакансії у офісі АГУ, всесвітньому Бюро ВАДГДС у Лондоні (Великобританія), Европейському офісі ВАДСДС у Брюсселі (Бельгія) та всесвітніх центрах ВАДГДС у Адельбодені (Швейцарія), Куернавака (Мексика), Пуні (Індія), Лондоні (Великобританія) та у Африці, а також може бути обрана до складу Національної Ради АГУ, Європейського комітету ВАДГДС та Всесвітнього комітету ВАДГДС .

Картка дійсна при підтвердженні членства за поточний рік (умови підтвердження членства – тут)

Членські картки Асоціації гайдів України є двох видів - для дівчат до 18 років та для волонтерів, яким більше 18 років. При досягненні дівчиною 18 років вона може обміняти свою дитячу картку на картку волонтера або не обмінювати її – дія картки не припиняється за умови підтвердження членства, а права власниці картки не змінюються. Членська картка видається після проходження традиційної церемонії посвяти.

Асоціація гайдів України – є найбільшою дівчачою організацією України.

Список компаній, що надають знижки:

STC - Швейцарський туристичний центр http://www.stc.co.uk/wagggs_rail_offer.html

Інтернте-магазин книжок для дітей (знижка 10%)  http://kinderbook.com.ua/

Список буде оновлюватися.

Якщо ти - член Асоціації гайдів України, підтвердила своє членство на поточний рік, то ти маєш безкоштовно отримати таку картку! З приводу придбання членської картки АГУ звертайся до лідера патруля або до керівника осередку.