WAGGGS
Чергова Конференція АГУ 2016
[30.10.2016]

Чергова Конференція АГУ 2016

Два роки минуло з останньої чергової Конференції АГУ. Настав час підбивати підсумки, робити аналіз, давати оцінку роботі Національної ради 2014-2016. Отже, 29-30 жовтня у Києві знов відбувся зліт делегатів з усіх осередків АГУ для того, щоб вирішити важливі питання, обрати нового Голову Національної ради та окреслити план роботи на майбутнє. Розпочалася Конференція  традиційно з виконання гімну АГУ, а потім були звіти. Як же приємно було пригадувати усі наші події та зустрічі, знов відчути прилив сил та ентузіазму, який, зазвичай, відчуваєшь після тренінгів та семінарів, поринути у спогади з таборів, зльотів, вечірок. Флешбек супроводжувався усмішками, посмішками та вогниками  у очах присутніх. Далі були голосування та вибори нового складу керівного органу АГУ  - Національної ради. Тож, вітайте новий скад:

Голова Національної Ради АГУ - Софія Матлавська, в.о. Голови комітету з розвитку осередків

Заступник Голови Національної Ради АГУ, Голова комітету з проектів - Катерина Чіркова

Голова міжнародного комітету - Анастасія Калужинська

Голова комітету з PR, маркетингу та зв'язків із громадскістю - Діана Єгорова

Заступник голови комітету з PR, маркетингу та зв'язків із громадскістю - Марина Яблонська

Голова комітету з програм - Катерина СоломкоГолова комітету з тренінгів - Дарина Федоренко

Заступник голови комітету з тренінгів - Ольга Галета


Контакти новообраної Національної ради тут.


Важливою подією було рішення про створення Комітетів Національної ради. Загалом було створено 6 Комітетів. які очолили члени Національної ради. Більш детальну інформацію про Комітети, їх роль, завдання та участь в них, ми повідомимо невдовзі. Слідкуйте за інформацією та приєднуйтеся. 

Велику частину часу ми присвятили обговоренню та аналізу поточного стану АГУ та плануванню. За декілька днів ми обробимо усі плани та ідеї та опублікуємо проект робочого плану АГУ на 2017 рік.     

Більше фото тут.