WAGGGS
Святкування дня роздумів Київським осередком
[22.02.2012]

Святкування дня роздумів Київським осередком

Юлія «Іскра» Притиск, патруль Rainbow Guides

В суботу 18 лютого Київський осередок святкував День роздумів. Господарями свята був патруль “ Rainbow Guides ” (найчисельніший патруль в Україні, до речі), а в гості до нас завітали патрулі “ New Generation ” та «Смайлики», а також кілька друзів не-гайдів.

Зважаючи на те, що Всесвітній день роздумів 2012 присвячений проблемам екології, ми вирішили провести еко-вечірку, і взяли кілька ідей з нового буклету по нашивці День роздумів. Зокрема, ми подорожували по різних країнах, не виходячи з кімнати, за допомогою речей, що походять в різних країн, та цікавих розповідей, які були підготовлені учасниками свята. Крім того, ми влаштували Dresscrossing (обмін одягом), і за відгуками учасників це було найкращим моментом свята: всі були буже раді позбавитись непотрібних/набридлих речей і принести додому обновки. Ми вирішили, що цю класну ідею з обміном потрібно буде повторити ще :) Крім того, ми грали в ігри, які не потребують джерел енергії та/або речей, для виготовлення яких потрібна енергія, та які не впливають на природне середовище. Всім було цікаво і весело.

Говорять дівчата:

Праздник мне очень понравился. Было весело. Больше всего мне понравился одеждообмен. Я думала, что это будет распродажа с элементами боя. А все получилось наоборот, все всё культурно разобрали. А еще мне понравилась игра «Мамины ужасы». Вообще было очень и очень весело.

Настя «Дриада» Прудникова

Мені усе сподобалося. Ми дізналися багато цікавої інформації про багато країн. Ми отримали багато гарного настрою.

Аня «Метелик» Лопаносова

Очень было весело! Dresscrossing я думала будет похож на битву под Бородином, но как ни странно, все прошло очень интеллигентно.

Катя «Кузнечик» Черникова

Мне очень понравилось про страны, и вещи которые приносили из разных стран. Ещё мне понравился вещеобмен потому что там много раных интересных вещей, аксесуаров, и всего разного. И сладкий стол.

Лиза «Пикси» Ляшенко

Мне очень понравился праздник. Было очень интересно. Столько нового узнала. Очень понравилась идея с одеждообменом. Супер денёк! =)

Лера «Чудо-в-перьях» Кудина

Це заняття було дуже цікаве. На ньому ми дізналися багато про різні країни. Подивилися різні картинки та речі. А ще сьогодні ми вибрали нову патрульну лідерку – це Катя. Вона така весела і завжди радісна. Вона іноді нагадує Баден-Пауела. Сьогодні був прекрасний день.

Олена «Тигренок» Іванчук

Я відвідала свято гайдів. Мені більше всього сподобався колектив, всі дівчата добрі та радісні.

Анастасія Рафальська

Мне понравилось мероприятие в целом. Но самым интересным было узнать новую информацию (возможно, это из-за того, что мне 16 лет). Было классно избавиться от ненужных вещей.

Соня Матлавская