WAGGGS
Благодійний концерт "Під крилом янгола"
[04.02.2012]

Благодійний концерт "Під крилом янгола"

Мета – суспільний збір коштів на закупівлю медичного обладнання для дитячого хірургічного відділення дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави.
Щорічно в дитячому хірургічному відділенні лікується близько 150 новонароджених дітей з хірургічними патологіями. Частина з них має тяжкі вроджені вади розвитку, які потребують складних операцій. Відділення має кваліфікованих підготовлених фахівців, але нажаль недостатньо укомплектоване сучаною медичною апаратурою. Так у відділенні відсутні але дуже потрібні апарати для дозованого введення лікарських розчинів, і тому внутрішньовенні вливання новонародженим виконуються застарілим методом за допомогою крапельниці. Використання сучасних апаратів значно поліпшить лікування малечі.
Саме ця обставина і надихнула Асоціацію Гайдів України, спільно з МГО «Наш Шлях» та ВМГО «Українська Народна Молодь» організувати благодійний концерт із залученням широкої аудиторії, на якому б вдалося зібрати необхідні кошти. Для відділення необхідно принаймні дві одиниці обладнання, вартість кожної складає близько 10 тисяч гривень.

Концерт проходив у рамках акції по збору коштів для закупівлі медичного обладнання у хірургічне відділення міської дитячої лікарні. За словами організаторів, це обладнання необхідно для підтримки життєдіяльності немовлят після складних операцій.
На заклик допомогти дітям відгукнулися творчі колективи різних жанрів та напрямків діяльності. Відповідно і концерти вийшов «універсальний». Розпочинали його вихованці Малої академії мистецтв, ініціативу підхопила Наталія Май з дочками Станіславою та Олесею. Потім їм на заміну вийшли полтавські реп-колективи та окремі виконавці. Справжній сюрприз глядачам зробили репери «Принципової зміни». Хлопці виконали перші кілька треків удвох, а потім покликали на сцену фіналіста «Х-фактору» Олега Кензова, який є учасником їх гурту.
Після реп-виконавців глядачів порадували танцювальні колективи «Soul Dance» та «Пірует», ансамбль «Ноктюрн», та окремі виконавці пісень. Також подарунком для глядачів стали виступи екс-учасниці «Х-Фактора. Революція» Євгенії Тарайкович та фіналіста проекту «Україна має талант-3» Артема Лоїка.
Благородну справу по збору коштів підтримали не лише полтавці, які переповнили глядацьку залу, а й очільники міста. Керівники громадського об’єднання «Наш дім – Полтава» долучилися «посильним внеском» до загального збору коштів.
Усього, за даними організаторів, вдалося зібрати 26689 грн. 25 коп. Цих грошей вистачить на 2 необхідних апарати для новонароджених.
Чудово, що є у нашому місті люди, не байдужі до долі хворих діток!

По материалам : http://news.studclub.poltava.ua/new/34466 , http://unm.ua/news/2012/01/20/poltava_unm_zaproshu_485.html , http://news.studclub.poltava.ua/new/34605