WAGGGS
Запрошуємо всіх на святкування 20-річчя гайдівського руху в Україні!
[20.10.2015]

Запрошуємо всіх на святкування 20-річчя гайдівського руху в Україні!

Гайд одного разу – гайд назавжди! Пам’ятаєте такий вислів?

Пориньте у приємні спогади, відчуйте підтримку друзів, поділіться з нами своїми новинами та здобутками, повертайтеся у активний гайдинг хоча б на декілька годин! Беріть із собою близьких та друзів! 

Не забудьте ОБОВ'ЯЗКОВО зареєструвати кожного учасника за цим посиланням.

Подія відбудеться у Києві 21 листопада 2015 за адресою вул. Княжий затон 17в. Початок об 11.00. Вхід вільний.

АГУ створила спеціальний фонд для компенсації витрат на подорожування учасників до Києва. Кількість грантів обмежена. Будь-ласка, зверніться до нас за адресою ukrguides@gmail.com , якщо ви потребуєте фінансової допомоги для подорожування до 1 листопада 2015. У заявці обов’язково вкажіть повну вартість проїзду до Києва із вашого міста, а також суму, яку ви потребуєте для компенсації. Для того, щоб компенсацію ми могли здійснити більшій кількості учасників, обирайте, будь ласка, по можливості, найдешевші білети! Дякуємо за розуміння!

Дрес-код: одяг та /або аксесуари з елементами гайдівської символіки – гайдівські нашивки, гайдівська форма, футболки з таборів, прикраси у вигляді трилисника, одяг гайдівських кольорів (жовтий та синій (українська гама), синій та жовто-оранжевий (золотий) (всесвітня гама), маджента (європейська гама) та ін. Креативний підхід вітається.

Конкурс (участь за бажанням): в рамках фуршету пройде конкурс на найкращу гайдівську страву. Страви на конкурс можуть бути подані від 1 особи або від групи осіб, і навіть від осередка. Кількість страв, поданих на конкурс необмежена. Головна умова – страва повинна бути оздоблена у гайдівському стилі. Переможця буде визначено голосуванням.

Протягом заходу у вас буде можливість придбати товари з гайдівської крамниці, прийняти участь в гайдівському аукціоні, підтвердити своє членство.

***

Якщо ви хочете більш активно прийняти участь у підготовці програми заходу - звертайтесь до голови найближчого осередка або пишіть на електронну пошту: regions.agu@gmail.com

Усі пропозиції, побажання та зауваження щодо святкування 20-ї річниці гайдинга в Україні надсилайте на електронну пошту programme.agu@gmail.com

Сторінка, присвячена 20-річчю АГУ.