WAGGGS
Польща

Співпраця зі скаутами з міста Вроцлава (ZWIAZEK HARCERSTWA POLSKIEGO; KOMENDA HUFCA WROCLAW – STARE MIASTO) розпочалась в 2002 році, коли АГУ було запрошено до участі в проекті „Подорож через Європу”. У червні 2002 року у Вроцлаві відбулась робоча зустрів країн-учасниць, куди з ознайом чим візитом поїхала Міжнародний комісар АГУ Анна Притиск. А вже в серпні 2002 року група українських гайдів взяла участь в міжнародному таборі разом зі скаутами з Польщі, Німеччини, Франції.

Декілька обмінів між Україною та Польщею було організовано протягом 2002-2004 рр. В березні 2003 року у Вроцлаві відбувся семінар для лідерів гайдівських та скаутських організацій. А в 2004 році гайди з України знову відвідали табір у Польщі – в місті Ярославець, на Балтійському морі.

*****

Фундація Фрея, м. Вроцлав.

Співпраця почалася у 2008 році, коли дівчата-гайди відвідали скаутсько-гайдівський табір поблизу Кракова "Малопольша-2008". Як це було - дивіться тут.

У 2015 році українські дівчата-гайди взяли участь у польскому проекті, відвідавши місто Вроцлав, пізнаючи Польщу та польську культуру. Як це було - можна дізнатися тут.