WAGGGS
Всесвітні гайдівські центри

Всесвітній Асоціації належать 5 Всесвітніх Центрів, готові прийняти дівчат гайдів з різних країн світу. Ці Всесвітні Центри надають дівчаткам і жінкам можливість зустрічатися в дружній атмосфері, дізнаватися щось нове про інші країни і культурні традиції один від одного та за допомогою речей, атрибутів, що оточують їх там. Кожен Центр пропонує увазі гостей свою унікальну культурно-освітню програму, яка відображає національні традиції тієї країни, де знаходиться цей центр. Кожний Центр має власну історію, свої власні корені і свої власні надзвичайні особливості.

Також кожен центр пропонує гайдам усього світу унікальну можливість здобути досвід міжнародного волонтерства, беручи участь у безпосередній роботі центрів. Кожна з вас може поїхати до всесвітнього центру, щоб попрацювати деякий час у міжнародній команді.

  

ПАКС ЛОДЖ (PAX LODGE), Англія

Був відкритий у Лондоні у 1991 році. Перший гайдівський центр, який називався “НАША АРКА”, був відкритий у Лондоні у 1939 році, потім був заснований центр, що називався “БУДИНОК ОЛАВ”, а зараз “ПАКС ЛОДЖ”. Цей центр є місцем для проведення міжнародних конференцій, тренінгів, семінарів.

http://paxlodge.org/

 

НАШ ШАЛЕТ (OUR CHALET), Швейцарія

Наш Шале – перший гайдівський центр, що був відкритий у 1932 році. Його чудове розташування у Альпійських горах є ідеальною базою для походів та катання на лижах. Саме це є основою щорічних програм центру.

http://www.ourchalet.ch/

 

НАША КАБАНА (OUR CABANA), Мексика

Був відкритий у Мексиці у 1957 році. Цей центр постійно організує курси з історії та прикладного мистецтва Мексики, реалізує соціальні проекти.

http://www.ourcabana.org/

 

САНГАМ (SANGAM), Індія

Був відкритий у 1966 році. Сангам на санскриті означає “йдемо разом”. Сьогодні це є місце для проведення міжнародних конференцій та тренінгів, організації семінарів з індійської культури.  

 http://www.sangamworldcentre.org/

КУСАФІРІ (KUSAFIRI), Африка  (поки що немає фізичного розташування)