День Роздумів - 22 лютого
Вибір цієї дати пов'язаний з тим, що це день народження засновників цього руху лорда (1857) і леді (1889) Баден-Пауелл. День Роздумів був введений Всесвітньою Конференцією у 1926 році та уперше святкувався 22 лютого 1927.
В цей день дівчатка різних країн світу згадують одна про одну та відзачають особливим чином: зустрічають світанок, влаштовують урочисті міжнародні розважальні програми, демонструють фільми про діяльність ВАДГДС, проводять додаткові програми добродійної допомоги. Щороку в цей день проводиться урочисте покладання вінків Асоціацією Гайдів і Скаутів до меморіальної плити Баден-Пауелла, яка знаходиться в Вестмінстерському Абатстві. У цих урочистостях беруть участь представники організацій різних країн.
Символіка Дня Роздумів
Символ Дня Роздумів був представлений на розгляд у 1975 році для використання його під час святкування Дня Роздумів. В його центрі зображений трилисник, який символізує ВАДГДС, стрілки, спрямовані до трилисника, символізують події і напрямок цих подій, підкреслюючи, як гайди всього світу можуть консолідувати свої зусилля; кругла форма цього символу показує, що він репрезентує весь світ Гайдингу. Ця символіка може бути представлена або в чорно-білому, або в кольоровому варіанті, її рекомендується використовувати під час проведення урочистих святкувань Дня Роздумів, а також при зборах коштів.
Фонд Дня Роздумів
Кожна дівчина гайд може також пожертвувати грошову суму в фонд Дня Роздумів. Цей фонд є основним джерелом прибутків для ВАДГДС, який використовується для розвитку гайдингу в нових країнах і допомоги проведенню найважливіших соціальних проектів. Діяльність, яка фінансово підтримується грошима з фонду Дня Роздумів, включає в себе такі заходи: розвиток Гайдингу в Центральній і Східній Європі, проведення програм, спрямованих на усвідомлення небезпеки СНІДу в Африці, освітні програми з сімейного життя в південно-східній Азії. Також кошти цього фонду, використовуються для проведення тренінгів, особливо в країнах, що розвиваються, сприяють реалізації міжнародних програм культурного обміну через надання фінансової допомоги делегатам цих країн для участі у відповідних конференціях, таборах та інших подібних заходах.